Balkony francuskie Płońsk

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie portfenetrów od zewnętrznej strony. Balustrady są coraz częściej wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Charakteryzuje je użyteczność, ale również zachwycający, a przede wszystkim oryginalny wygląd. Solidnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem oraz montażem balustrad francuskich na terenie Płońska, a także całej Polski. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą montaż balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Płońsk — elegancko, profesjonalnie oraz bezpiecznie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium daje niesamowity wynik. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, jednak na rynku znane są również te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się także drewno.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia profili z aluminium ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię wariantu — odezwij się do nas mailowo. Wykonamy barierkę na specjalne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie barierki od producenta umożliwia dostęp do konkretnego profilu w dowolnym rozmiarze. Istotne jest to szczególnie przy unikalnych projektach. Współpraca z naszą firmą daje gwarancję efektu wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla Klientów prywatnych, ale obsługujemy też sklepy handlowe czy biurowce i hotele. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta i jak najszybszy termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jak budynek zamieszkują również małe dzieci) oraz dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają wiele korzyści:
okno balkonowe wpuszcza dużo słońca oraz powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na barierce możesz rozwiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie domu,
mały koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na lata oraz odporność na trudne czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Płońska, okolic i całej Polski.

Balkony z aluminium w Płońsku malowane w naszej lakierni proszkowej

Balkony Fello są malowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery drewnopodobne) możemy wyprodukować taką balustradę, która spełni marzenia najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów bazowych z rozszerzonymi, co zapewnia idealne dopasowanie koloru do budynku… Do tego posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są doskonale przygotowani do procesu lakierowania — przed lakierowaniem precyzyjnie przemywają i odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do indywidualnego montażu

Produkowane przez nas balustrady francuskie są banalne w montażu, dlatego coraz częściej Klienci decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać dokładną instrukcję, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Płońsku, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Płońska

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie modele balustrad. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!