Balkony francuskie Września

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę portfenetrów od zewnątrz. Wydłużone okna są stale wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Charakteryzuje je wygoda, jak i zaskakujący, a nade wszystko oryginalny design. Porządnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Wrześni, a także całej Polski. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą instalacja barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Września — stylowo, solidnie oraz bezpiecznie!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje zachwycający efekt. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balustrady, ale na rynku znane są również te ze stali nierdzewnej, szkła. Często wykorzystuje się jeszcze elementy drewniane.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie barierek ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię typu — odezwij się do nas mailowo. Zrobimy barierkę na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie barierki od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w jakimkolwiek wymiarze. Istotne jest to szczególnie przy unikalnych planach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla osób indywidualnych, lecz obsługujemy też sklepy handlowe czy biurowce oraz hotele. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta i szybki termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (przede wszystkim, jeśli budynek zamieszkują także dzieci) oraz dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają ogrom korzyści:
okno balkonowe wpuszcza dużo słońca oraz powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na balkonie możesz rozwiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie domu,
niski koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na lata oraz odporność na trudne czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Wrześni, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balkony w Wrześni malowane w naszej lakierni proszkowej

Balkony Fello są malowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby drewnopodobne) możemy wykonać taką balustradę, która spełni marzenia najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni bazowych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi montażyści są perfekcyjnie przeszkoleni do przebiegu lakierowania — przed pracą dokładnie przemywają i odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do indywidualnej instalacji

Produkowane przez nas balustrady francuskie są banalne w montażu, dlatego coraz częściej zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz dokładną informację, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Wrześni, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Wrześni

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie typy profili. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!