Balkony francuskie Sieraków

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnętrznej strony. Balkony są coraz częściej wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Cechuje je użyteczność, jak i niebanalny, a przede wszystkim wyjątkowy wygląd. Starannie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Sierakowa, a także całego kraju. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą instalacja balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Sieraków — nowocześnie, profesjonalnie oraz funkcjonalnie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium daje zaskakujący wynik. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, jednak na rynku znane są też te ze stali nierdzewnej, szkła. Często wykorzystuje się jeszcze drewno.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie barierek ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jak na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie rodzaju — skontaktuj się z nami mailowo. Wykonamy balustradę na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie balustrady od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w jakimkolwiek wymiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy niecodziennych projektach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla Klientów indywidualnych, ale wykonujemy także prace w obiektach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz profesjonalną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta i szybki termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jeśli dom zamieszkują też dzieci) oraz dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają wiele plusów:
wydłużone okno wpuszcza dużo słońca i powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na aluminiowych profilach możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie domu,
mały koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na długi czas i odporność na ciężkie czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Sierakowa, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balustrady w Sierakowie malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery w imitacji drewna) możemy wykonać taką balustradę, która spełni potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia odcieni bazowych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi montażyści są doskonale przeszkoleni do przebiegu malowania — przed lakierowaniem dokładnie przemywają i odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balkon francuski Fello do samodzielnej instalacji

Wykonywane przez nas balkony francuskie są banalne w montażu, stąd coraz częściej Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową informację, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Sierakowie, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — fachowe wykonanie na terenie Sierakowa

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie rodzaje profili. Zapraszamy do centrali lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!