Balkony francuskie Strzyżowice

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnętrznej strony. Wydłużone okna są coraz częściej stosowane w aktualnym budownictwie. Wyróżnia je funkcjonalizm, ale również niebanalny, a nade wszystko oryginalny design. Precyzyjnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balkony francuskie na terenie Strzyżowic, a także całego kraju. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą zakup balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Strzyżowice — stylowo, trwale i komfortowo!

Balkon francuski wykonany z aluminium tworzy niesamowity efekt. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, jednak na rynku dostępne są też te ze stali nierdzewnej, szkła. Często wykorzystuje się także elementy drewniane.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia profili aluminiowych ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię typu — skontaktuj się z nami przez maila. Wykonamy projekt na indywidualne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie barierki od producenta umożliwia dostęp do konkretnego profilu w dowolnym rozmiarze. Ważne jest to szczególnie przy niecodziennych projektach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zamówienia dla osób indywidualnych, ale obsługujemy także sklepy handlowe czy biurowce i hotele. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, zapewnia najlepszą cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta oraz jak najszybszy termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (przede wszystkim, jeśli budynek zamieszkują także małe dzieci) oraz dbają o ich komfort w użytkowaniu danego pomieszczenia. Balustrady francuskiema sporo korzyści:
wydłużone okno wpuszcza dużo więcej światła słonecznego i powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na barierce możesz rozwiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie budynku,
niski koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów gwarantuje trwałość na lata i odporność na niesprzyjające czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Strzyżowic, okolic i całego kraju.

Balustrady z aluminium w Strzyżowicach malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby drewnopodobne) możemy stworzyć taką barierkę, która spełni marzenia nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów bazowych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi montażyści są perfekcyjnie przygotowani do przebiegu lakierowania — przed lakierowaniem dokładnie przemywają i odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balkon francuski Fello do samodzielnego montażu

Produkowane przez nas balustrady francuskie są banalne w montażu, stąd zazwyczaj Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową instrukcję, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Strzyżowicach, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Strzyżowic

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie typy balustrad. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!