Balkony francuskie Piekary

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. francuskie są stale stosowane w nowoczesnym budownictwie. Wyróżnia je użyteczność, ale również zachwycający, a przede wszystkim oryginalny wygląd. Profesjonalnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Piekar, a także całej Polski. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą zamontowanie balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Piekary — nowocześnie, solidnie i bezpiecznie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy niesamowity efekt. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balustrady, jednak na rynku znane są również te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się jeszcze drewno.
Współpraca z naszymi partnerami umożliwia połączenie profili ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię rodzaju — skontaktuj się z nami przez maila. Zrobimy projekt na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zakup balustrady od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w dowolnym wymiarze. Ważne jest to szczególnie przy oryginalnych projektach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla osób prywatnych, lecz wykonujemy także prace w obiektach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, zapewnia najlepszą cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta i jak najszybszy termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Aluminiowe balustrady francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jeśli budynek zamieszkują też dzieci) i dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Okno balkonowema ogrom plusów:
okno balkonowe wpuszcza dużo więcej słońca oraz świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na balkonie możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie domu,
mały koszt wykonania (w porównaniu do normalnego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na długi czas oraz odporność na ciężkie czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Piekar, okolic i całego kraju.

Balustrady z aluminium w Piekarach malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby imitujące drewno) możemy wyprodukować taką balustradę, która spełni potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni bazowych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są doskonale przeszkoleni do procesu malowania — przed lakierowaniem dokładnie oczyszczają i odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do indywidualnej instalacji

Produkowane przez nas balkony francuskie są proste w montażu, stąd zazwyczaj Klienci decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać dokładną instrukcję, jak krok po kroku zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Piekarach, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Balustrady francuskie — fachowe wykonanie na terenie Piekar

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie rodzaje balkonów. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!