Balkony francuskie Nidek

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. Okna są często stosowane w nowoczesnym budownictwie. Cechuje je wygoda, ale również niebanalny, a przede wszystkim niecodzienny design. Solidnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją oraz montażem balustrad francuskich na terenie Nidka, a także całej Polski. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą zakup barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Nidek — stylowo, profesjonalnie i komfortowo!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy zachwycający rezultat. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, ale na rynku dostępne są także te ze stali nierdzewnej, szkła. Często wykorzystuje się jeszcze drewno.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie profili aluminiowych ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie modelu — odezwij się do nas mailowo. Zrobimy projekt na specjalne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie balkonu od producenta umożliwia dostęp do konkretnego elementu w jakimkolwiek wymiarze. Istotne jest to szczególnie przy niecodziennych planach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zamówienia dla Klientów prywatnych, lecz wykonujemy także prace w obiektach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta i możliwie jak najszybszy termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jak dom zamieszkują także małe dzieci) oraz dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Balustrady francuskiema ogrom korzyści:
wydłużone okno wpuszcza więcej światła słonecznego oraz powietrza do pokoju,
dodatkowe miejsce – na barierce możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
niski koszt wykonania (w porównaniu do normalnego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na lata oraz odporność na ciężkie czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Nidka, okolic i całej Polski.

Balkony z aluminium w Nidku malowane proszkowo

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery w imitacji drewna) możemy wyprodukować taką balustradę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni podstawowych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są idealnie przeszkoleni do procesu malowania — przed lakierowaniem precyzyjnie przemywają oraz odtłuszczają dany profil, tak aby spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do indywidualnej instalacji

Produkowane przez nas balkony francuskie są bardzo łatwe w montażu, stąd zazwyczaj zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać dokładną informację, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Nidku, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — fachowe wykonanie na terenie Nidka

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie typy profili. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!