Balkony francuskie Otwock

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnętrznej strony. Wydłużone okna są często stosowane w nowoczesnym budownictwie. Charakteryzuje je wygoda, jak i niebanalny, a nade wszystko wyjątkowy design. Dokładnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją , a także instalacją barierek francuskich na terenie Otwocka, a także całej Polski. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą zakup balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Otwock — stylowo, trwale i bezpiecznie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy zachwycający efekt. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, jednak na rynku dostępne są też te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się także drewno.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia profili z aluminium ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię typu — odezwij się do nas przez maila. Wykonamy projekt na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zakup barierki od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w dowolnym wymiarze. Ważne jest to szczególnie przy oryginalnych planach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla Klientów prywatnych, ale obsługujemy też obiekty handlowe czy biurowce i hotele. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, zapewnia najlepszą cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta i szybki termin wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jak budynek zamieszkują również dzieci) oraz dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Okno balkonowema sporo plusów:
okno balkonowe wpuszcza więcej promieni słonecznych oraz powietrza do pokoju,
dodatkowe miejsce – na balkonie możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
mały koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na lata oraz odporność na niesprzyjające czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych pracowników na terenie Otwocka, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balkony w Otwocku malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery drewnopodobne) możemy wykonać taką barierkę, która spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji kolorów głównych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są perfekcyjnie przeszkoleni do procesu lakierowania — przed pracą dokładnie oczyszczają oraz odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do samodzielnego montażu

Produkowane przez nas barierki francuskie są proste w montażu, więc coraz częściej Klienci decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz dokładną instrukcję, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Otwocku, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Balustrady francuskie — fachowe wykonanie na terenie Otwocka

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też ekspozycję — znajdziesz tam wszystkie modele balkonów. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!