Balkony francuskie Sosnowiec

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. Balustrady są często stosowane w nowoczesnym budownictwie. Wyróżnia je funkcjonalizm, jak i niebanalny, a przede wszystkim wyjątkowy wygląd. Starannie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Sosnowca, a także całej Polski. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą zamontowanie barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Sosnowiec — elegancko, trwale oraz funkcjonalnie!

Balkon francuski wykonany z aluminium tworzy zachwycający efekt końcowy. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, ale na rynku dostępne są też te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się jeszcze drewniane deski.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia barierek aluminiowych ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię modelu — skontaktuj się z nami mailowo. Zrobimy balkon na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie balustrady od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w jakimkolwiek rozmiarze. Ważne jest to szczególnie przy niecodziennych projektach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla Klientów prywatnych, ale wykonujemy także prace w obiektach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta i szybki czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello zapewniają bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jak dom zamieszkują także dzieci) i dbają o ich komfort w użytkowaniu danego pomieszczenia. Portfenetry mają sporo zalet:
okno balkonowe wpuszcza dużo więcej światła oraz powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na balkonie możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie budynku,
mały koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na długi czas i odporność na niesprzyjające czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych pracowników na terenie Sosnowca, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balustrady w Sosnowcu malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby drewnopodobne) możemy stworzyć taką balustradę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia odcieni głównych z rozszerzonymi, co zapewnia idealne dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi montażyści są perfekcyjnie przeszkoleni do przebiegu lakierowania — przed lakierowaniem precyzyjnie przemywają oraz odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balkon francuski Fello do indywidualnego montażu

Wykonywane przez nas barierki francuskie są banalne w montażu, więc zazwyczaj zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz dokładną informację, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Sosnowcu, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Balustrady francuskie — fachowe wykonanie na terenie Sosnowca

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie rodzaje balustrad. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!