Balkony francuskie Łódź

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę portfenetrów od zewnętrznej strony. Balustrady są coraz częściej wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Cechuje je wygoda, ale również zaskakujący, a przede wszystkim niecodzienny wygląd. Profesjonalnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją , a także instalacją barierek francuskich na terenie Łodzi, a także całego kraju. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą zamontowanie balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Łódź — stylowo, trwale i funkcjonalnie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy niesamowity efekt. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, jednak na rynku znane są też te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się także elementy drewniane.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie profili ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię modelu — skontaktuj się z nami przez maila. Zrobimy projekt na specjalne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup balkonu od producenta umożliwia dostęp do konkretnego elementu w jakimkolwiek rozmiarze. Istotne jest to szczególnie przy oryginalnych projektach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla osób indywidualnych, ale wykonujemy także prace w zakładach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta oraz szybki termin wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Aluminiowe balustrady francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jak dom zamieszkują również dzieci) oraz dbają o ich wygodę w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Balkony francuskiema sporo korzyści:
okno balkonowe wpuszcza dużo więcej światła oraz powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na balkonie możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
niski koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na lata i odporność na niesprzyjające czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Łodzi, okolic i całej Polski.

Balkony z aluminium w Łodzi malowane proszkowo

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL i lakiery drewnopodobne) możemy wykonać taką barierkę, która spełni marzenia nawet najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia odcieni podstawowych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są doskonale przeszkoleni do przebiegu lakierowania — przed lakierowaniem dokładnie oczyszczają i odtłuszczają dany profil, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do indywidualnej instalacji

Produkowane przez nas balustrady francuskie są bardzo łatwe w montażu, dlatego coraz częściej Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową instrukcję, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Łodzi, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Łodzi

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie typy profili. Zapraszamy do centrali lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!