Balkony francuskie Pyskowice

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. Wydłużone okna są coraz częściej wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Charakteryzuje je użyteczność, jak i niebanalny, a przede wszystkim niecodzienny wygląd. Profesjonalnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Pyskowic, a także całego kraju. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą instalacja balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Pyskowice — stylowo, solidnie oraz komfortowo!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje zaskakujący efekt końcowy. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, jednak na rynku znane są również te ze stali nierdzewnej, szkła. Często wykorzystuje się jeszcze elementy drewniane.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia profili ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię modelu — odezwij się do nas przez maila. Wykonamy projekt na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie balkonu od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w jakimkolwiek wymiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy nietypowych planach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla osób prywatnych, lecz obsługujemy też sklepy handlowe czy biurowce oraz hotele. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta oraz szybki termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello zapewniają bezpieczeństwo domowników (przede wszystkim, jeśli dom zamieszkują też dzieci) i dbają o ich wygodę w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają ogrom plusów:
wydłużone okno wpuszcza dużo światła słonecznego oraz powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na barierce możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
niski koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na długi czas oraz odporność na trudne czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych pracowników na terenie Pyskowic, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balustrady w Pyskowicach malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są malowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL i lakiery drewnopodobne) możemy wyprodukować taką barierkę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia odcieni głównych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są perfekcyjnie przygotowani do procesu malowania — przed lakierowaniem precyzyjnie przemywają oraz odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balkon francuski Fello do samodzielnego montażu

Wykonywane przez nas barierki francuskie są banalne w montażu, więc zazwyczaj zamawiający decydują się na instalację we własnym zakresie. Na stronie Fello znajdziesz dokładną instrukcję, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Pyskowicach, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — fachowe wykonanie na terenie Pyskowic

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też ekspozycję — znajdziesz tam wszystkie modele balustrad. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!