Balkony francuskie Czarnków

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. francuskie są stale wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Cechuje je funkcjonalizm, ale również świetny, a nade wszystko wyjątkowy wygląd. Profesjonalnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją , a także montażem balustrad francuskich na terenie Czarnkowa, a także całej Polski. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą montaż balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Czarnków — nowocześnie, trwale i bezpiecznie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy niesamowity efekt. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, jednak na rynku dostępne są także te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje jeszcze drewniane deski.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie balustrad aluminiowych ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jak na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie modelu — odezwij się do nas przez maila. Wykonamy balkon na indywidualne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zakup barierki od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w dowolnym wymiarze. Istotne jest to szczególnie przy nietypowych projektach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla Klientów indywidualnych, lecz wykonujemy także prace w obiektach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz profesjonalną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta i jak najszybszy czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Aluminiowe balustrady francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jak dom zamieszkują także małe dzieci) oraz dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Wydłużone oknoma ogrom plusów:
wydłużone okno wpuszcza dużo słońca oraz powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na balkonie możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
niski koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na lata i odporność na trudne czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Czarnkowa, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balustrady w Czarnkowie malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL i lakiery imitujące drewno) możemy wyprodukować taką balustradę, która spełni potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia odcieni bazowych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są doskonale przygotowani do przebiegu lakierowania — przed pracą dokładnie oczyszczają oraz odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do samodzielnej instalacji

Produkowane przez nas barierki francuskie są banalne w montażu, więc coraz częściej zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz dokładną instrukcję, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Czarnkowie, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — fachowe wykonanie na terenie Czarnkowa

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie modele barierek. Zapraszamy do centrali lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!