Balkony francuskie Rawa Mazowiecka

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie portfenetrów od zewnątrz. francuskie są często wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Wyróżnia je funkcjonalizm, jak i zaskakujący, a nade wszystko wyjątkowy wygląd. Porządnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Rawy Mazowieckiej, a także całego kraju. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą zamontowanie barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Rawa Mazowiecka — nowocześnie, trwale i funkcjonalnie!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje zaskakujący efekt końcowy. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, ale na rynku dostępne są też te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje także drewno.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia profili z aluminium ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię modelu — skontaktuj się z nami przez maila. Wykonamy balustradę na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zakup balkonu od producenta umożliwia dostęp do konkretnego profilu w jakimkolwiek wymiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy unikalnych planach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla Klientów prywatnych, lecz obsługujemy też sklepy handlowe czy biurowce oraz hotele. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, zapewnia najlepszą cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta oraz jak najszybszy termin wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jeśli dom zamieszkują też małe dzieci) oraz dbają o ich wygodę w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Wydłużone oknoma sporo zalet:
wydłużone okno wpuszcza dużo więcej słońca i powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na aluminiowych profilach możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
mały koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na długi czas oraz odporność na trudne czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Rawy Mazowieckiej, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balkony w Rawie Mazowieckiej malowane proszkowo

Balkony Fello są malowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby w imitacji drewna) możemy stworzyć taką barierkę, która spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia odcieni podstawowych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do budynku… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są idealnie przygotowani do przebiegu malowania — przed lakierowaniem dokładnie oczyszczają oraz odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do samodzielnej instalacji

Wykonywane przez nas balustrady francuskie są banalne w montażu, stąd coraz częściej zamawiający decydują się na instalację we własnym zakresie. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową informację, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Rawie Mazowieckiej, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Rawy Mazowieckiej

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie modele profili. Zapraszamy do centrali lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!