Balkony francuskie Świdnik

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. francuskie są często wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Wyróżnia je wygoda, jak i niebanalny, a przede wszystkim oryginalny design. Solidnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją i instalacją balkonów francuskich na terenie Świdnika, a także całej Polski. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą zakup balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Świdnik — stylowo, solidnie i funkcjonalnie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium daje zachwycający efekt końcowy. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, ale na rynku znane są również te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje jeszcze drewniane deski.
Współpraca z naszymi partnerami umożliwia połączenie balustrad ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie typu — skontaktuj się z nami przez maila. Zrobimy projekt na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zakup barierki od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w dowolnym rozmiarze. Istotne jest to szczególnie przy nietypowych projektach. Współpraca z naszą firmą daje gwarancję efektu wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla osób prywatnych, ale wykonujemy także prace w zakładach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz profesjonalną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta i szybki termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jeśli dom zamieszkują też małe dzieci) i dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Wydłużone oknoma wiele plusów:
wydłużone okno wpuszcza więcej światła słonecznego i powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na aluminiowych profilach możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
niski koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych produktów gwarantuje trwałość na lata i odporność na trudne czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Świdnika, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balkony w Świdniku malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są malowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby w imitacji drewna) możemy wykonać taką barierkę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia odcieni głównych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są idealnie przygotowani do procesu lakierowania — przed pracą precyzyjnie oczyszczają oraz odtłuszczają dany profil, tak aby spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do indywidualnego montażu

Wykonywane przez nas balkony francuskie są proste w montażu, dlatego coraz częściej zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową instrukcję, jak krok po kroku zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Świdniku, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — fachowe wykonanie na terenie Świdnika

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie rodzaje barierek. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!