Balkony francuskie Kargowa

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnętrznej strony. francuskie są często stosowane w nowoczesnym budownictwie. Wyróżnia je funkcjonalizm, ale również zaskakujący, a przede wszystkim niecodzienny wygląd. Porządnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją , a także montażem barierek francuskich na terenie Kargowej, a także całego kraju. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą instalacja balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Kargowa — nowocześnie, profesjonalnie oraz komfortowo!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje niesamowity wynik. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, ale na rynku znane są również te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się jeszcze drewno.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia barierek aluminiowych ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię typu — odezwij się do nas przez maila. Wykonamy barierkę na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie balustrady od producenta umożliwia dostęp do konkretnego elementu w jakimkolwiek wymiarze. Istotne jest to szczególnie przy nietypowych planach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla osób prywatnych, ale wykonujemy także prace w zakładach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, zapewnia najlepszą cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta i szybki termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Aluminiowe balustrady francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jeśli dom zamieszkują także małe dzieci) oraz dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Wydłużone oknoma sporo korzyści:
okno balkonowe wpuszcza więcej promieni słonecznych i świeżego powietrza do pokoju,
dodatkowe miejsce – na balkonie możesz rozwiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie domu,
mały koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na długi czas i odporność na trudne czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Kargowej, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balustrady w Kargowie malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL i lakiery imitujące drewno) możemy stworzyć taką barierkę, która spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów podstawowych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi montażyści są perfekcyjnie przygotowani do procesu malowania — przed lakierowaniem precyzyjnie oczyszczają oraz odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do indywidualnego montażu

Wykonywane przez nas balkony francuskie są bardzo łatwe w montażu, więc zazwyczaj zamawiający decydują się na instalację we własnym zakresie. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową instrukcję, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Kargowie, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Kargowej

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie modele profili. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!