Balkony francuskie Stargard

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. Wydłużone okna są często wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Wyróżnia je funkcjonalizm, ale również niebanalny, a przede wszystkim oryginalny wygląd. Dokładnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balkony francuskie na terenie Stargardu, a także całego kraju. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą montaż barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Stargard — stylowo, trwale oraz komfortowo!

Balustrada francuska wykonana z aluminium daje zachwycający efekt. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, jednak na rynku znane są również te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje także elementy drewniane.
Współpraca z naszymi partnerami umożliwia połączenie balustrad aluminiowych ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie modelu — skontaktuj się z nami przez maila. Wykonamy barierkę na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie balkonu od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w dowolnym wymiarze. Istotne jest to przede wszystkim przy oryginalnych projektach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla Klientów indywidualnych, ale wykonujemy także prace w sklepach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta oraz możliwie jak najszybszy czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jak dom zamieszkują też dzieci) oraz dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Okno balkonowema wiele korzyści:
okno balkonowe wpuszcza dużo słońca oraz powietrza do pokoju,
dodatkowe miejsce – na balkonie możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
mały koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na długi czas i odporność na niesprzyjające czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Stargardu, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balustrady w Stargardzie malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby imitujące drewno) możemy wykonać taką barierkę, która spełni potrzeby najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów głównych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są perfekcyjnie przeszkoleni do procesu lakierowania — przed lakierowaniem dokładnie oczyszczają i odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balkon francuski Fello do samodzielnej instalacji

Produkowane przez nas barierki francuskie są banalne w montażu, stąd zazwyczaj Klienci decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową informację, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Stargardzie, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Balustrady francuskie — fachowe wykonanie na terenie Stargardu

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie rodzaje barierek. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!