Balkony francuskie Stargard

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnątrz. francuskie są stale wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Charakteryzuje je funkcjonalizm, jak i zaskakujący, a przede wszystkim niecodzienny design. Precyzyjnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balkony francuskie na terenie Stargardu, a także całej Polski. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą montaż balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Stargard — elegancko, trwale oraz funkcjonalnie!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje zaskakujący rezultat. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balustrady, ale na rynku znane są też te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się także drewno.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie profili aluminiowych ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię typu — odezwij się do nas mailowo. Zrobimy barierkę na indywidualne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie balkonu od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w dowolnym rozmiarze. Ważne jest to szczególnie przy niecodziennych planach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zamówienia dla Klientów prywatnych, ale wykonujemy także prace w sklepach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta i możliwie jak najszybszy czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jeśli budynek zamieszkują również małe dzieci) i dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Wydłużone oknoma ogrom korzyści:
wydłużone okno wpuszcza więcej światła słonecznego oraz powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na balkonie możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
mały koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na długi czas i odporność na ciężkie czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Stargardu, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balustrady w Stargardzie malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są malowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery w imitacji drewna) możemy wykonać taką balustradę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia odcieni podstawowych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są perfekcyjnie przygotowani do przebiegu malowania — przed lakierowaniem dokładnie oczyszczają i odtłuszczają dany profil, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do indywidualnego montażu

Produkowane przez nas barierki francuskie są banalne w montażu, więc coraz częściej zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać dokładną instrukcję, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Stargardzie, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Stargardu

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie rodzaje barierek. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!