Balkony francuskie Swadzim

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę portfenetrów od zewnątrz. Wydłużone okna są coraz częściej stosowane w obecnym budownictwie. Cechuje je użyteczność, jak i niebanalny, a nade wszystko wyjątkowy wygląd. Profesjonalnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją i montażem balkonów francuskich na terenie Swadzimia, a także całego kraju. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą zamontowanie balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Swadzim — stylowo, trwale i komfortowo!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje zachwycający rezultat. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, ale na rynku znane są także te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje jeszcze drewniane deski.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia profili aluminiowych ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię modelu — skontaktuj się z nami przez maila. Wykonamy balkon na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zakup barierki od producenta umożliwia dostęp do konkretnego elementu w jakimkolwiek wymiarze. Istotne jest to szczególnie przy nieszablonowych projektach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla Klientów indywidualnych, lecz obsługujemy także zakłady handlowe czy biurowce i hotele. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta i szybki czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jak dom zamieszkują także dzieci) oraz dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Balkony francuskiema sporo plusów:
okno balkonowe wpuszcza dużo światła oraz powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na aluminiowych profilach możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
mały koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów gwarantuje trwałość na długi czas i odporność na trudne czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Swadzimia, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balkony w Swadzimie malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby imitujące drewno) możemy wykonać taką barierkę, która spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów podstawowych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi montażyści są perfekcyjnie przeszkoleni do procesu lakierowania — przed pracą precyzyjnie przemywają i odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do indywidualnej instalacji

Wykonywane przez nas balustrady francuskie są bardzo łatwe w montażu, więc zazwyczaj Klienci decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać dokładną informację, jak krok po kroku zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Swadzimie, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Swadzimia

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie typy balkonów. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!