Balkony francuskie Żory

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnętrznej strony. Balkony są coraz częściej wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Wyróżnia je funkcjonalizm, ale również świetny, a przede wszystkim oryginalny wygląd. Profesjonalnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balkony francuskie na terenie Żor, a także całej Polski. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą zakup barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Żory — nowocześnie, trwale i funkcjonalnie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium daje zaskakujący wynik. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, lecz na rynku dostępne są również te ze stali nierdzewnej, szkła. Często wykorzystuje się także drewno.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia balustrad aluminiowych ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię modelu — odezwij się do nas mailowo. Zrobimy balustradę na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie barierki od producenta umożliwia dostęp do konkretnego profilu w dowolnym wymiarze. Istotne jest to szczególnie przy niecodziennych planach. Współpraca z naszą firmą daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla osób prywatnych, ale obsługujemy też sklepy handlowe czy biurowce i hotele. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta i możliwie jak najszybszy termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (przede wszystkim, jeśli dom zamieszkują również małe dzieci) i dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Okno balkonowema wiele korzyści:
okno balkonowe wpuszcza dużo więcej światła oraz świeżego powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na aluminiowych profilach możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
mały koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych produktów gwarantuje trwałość na lata oraz odporność na trudne czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Żor, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balkony w Żorach malowane w naszej lakierni proszkowej

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby imitujące drewno) możemy wykonać taką barierkę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni głównych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są idealnie przygotowani do procesu malowania — przed pracą dokładnie przemywają oraz odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balkon francuski Fello do indywidualnej instalacji

Wykonywane przez nas barierki francuskie są bardzo łatwe w montażu, stąd zazwyczaj Klienci decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać dokładną informację, jak krok po kroku zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Żorach, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Żor

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie rodzaje profili. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!