Balkony francuskie Kielce

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnętrznej strony. Balustrady są coraz częściej wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Charakteryzuje je funkcjonalizm, jak i zaskakujący, a przede wszystkim wyjątkowy wygląd. Starannie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją i instalacją balustrad francuskich na terenie Kielc, a także całego kraju. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą zakup balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Kielce — elegancko, profesjonalnie oraz komfortowo!

Balkon francuski wykonany z aluminium tworzy zachwycający wynik. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balustrady, jednak na rynku dostępne są także te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często góruje jeszcze elementy drewniane.
Współpraca z naszymi partnerami umożliwia połączenie profili ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie modelu — skontaktuj się z nami mailowo. Zrobimy projekt na indywidualne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie barierki od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w dowolnym wymiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy oryginalnych planach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla Klientów prywatnych, lecz obsługujemy także zakłady handlowe czy biurowce oraz hotele. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta oraz jak najszybszy termin wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jak budynek zamieszkują także dzieci) oraz dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają sporo plusów:
okno balkonowe wpuszcza więcej promieni słonecznych i świeżego powietrza do pokoju,
dodatkowe miejsce – na barierce możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
mały koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na długi czas oraz odporność na trudne czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Kielc, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balustrady w Kielcach malowane w naszej lakierni proszkowej

Balkony Fello są malowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery w imitacji drewna) możemy wyprodukować taką barierkę, która spełni potrzeby najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji kolorów głównych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi montażyści są perfekcyjnie przeszkoleni do procesu lakierowania — przed pracą precyzyjnie oczyszczają oraz odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balkon francuski Fello do samodzielnej instalacji

Produkowane przez nas barierki francuskie są proste w montażu, stąd zazwyczaj Klienci decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać dokładną instrukcję, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Kielcach, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Kielc

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też ekspozycję — znajdziesz tam wszystkie modele balustrad. Zapraszamy do centrali lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!