Balkony francuskie Tuszyn

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę portfenetrów od zewnątrz. Balkony są stale stosowane w aktualnym budownictwie. Cechuje je użyteczność, jak i zachwycający, a nade wszystko niecodzienny design. Solidnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Tuszyna, a także całej Polski. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą instalacja barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Tuszyn — stylowo, solidnie i funkcjonalnie!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje niesamowity efekt końcowy. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balustrady, jednak na rynku dostępne są też te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często góruje także elementy drewniane.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie balustrad ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie rodzaju — odezwij się do nas przez maila. Zrobimy balkon na indywidualne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zakup balustrady od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w dowolnym wymiarze. Istotne jest to szczególnie przy nieszablonowych projektach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla Klientów prywatnych, lecz wykonujemy także prace w sklepach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta i jak najszybszy czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jak dom zamieszkują też małe dzieci) oraz dbają o ich komfort w użytkowaniu danego pomieszczenia. Portfenetry mają sporo korzyści:
okno balkonowe wpuszcza dużo więcej słońca oraz świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na aluminiowych profilach możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
mały koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na lata oraz odporność na ciężkie czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Tuszyna, okolic i całej Polski.

Balustrady z aluminium w Tuszynie malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery imitujące drewno) możemy wykonać taką balustradę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów bazowych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są perfekcyjnie przygotowani do procesu malowania — przed pracą precyzyjnie oczyszczają oraz odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do samodzielnej instalacji

Produkowane przez nas balustrady francuskie są banalne w montażu, stąd zazwyczaj Klienci decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową informację, jak krok po kroku zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Tuszynie, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Balustrady francuskie — fachowe wykonanie na terenie Tuszyna

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie typy barierek. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!