Balkony francuskie Nadarzyn

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnętrznej strony. francuskie są coraz częściej wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Charakteryzuje je użyteczność, jak i zaskakujący, a przede wszystkim wyjątkowy design. Starannie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją , a także instalacją balkonów francuskich na terenie Nadarzyna, a także całej Polski. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą instalacja balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Nadarzyn — nowocześnie, trwale i komfortowo!

Balkon francuski wykonany z aluminium tworzy zaskakujący efekt. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, ale na rynku dostępne są także te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się także drewno.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia balustrad aluminiowych ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie modelu — odezwij się do nas przez maila. Zrobimy projekt na specjalne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie barierki od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w jakimkolwiek wymiarze. Ważne jest to szczególnie przy oryginalnych projektach. Współpraca z naszą firmą daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zamówienia dla Klientów prywatnych, ale obsługujemy także zakłady handlowe czy biurowce i hotele. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta oraz szybki termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jak budynek zamieszkują też dzieci) i dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Okno balkonowema wiele korzyści:
okno balkonowe wpuszcza dużo światła słonecznego i powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na balkonie możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie domu,
mały koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na lata oraz odporność na ciężkie czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Nadarzyna, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balkony w Nadarzynie malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery drewnopodobne) możemy wykonać taką barierkę, która spełni marzenia najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji kolorów bazowych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi montażyści są perfekcyjnie przygotowani do przebiegu lakierowania — przed pracą precyzyjnie oczyszczają oraz odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do samodzielnej instalacji

Wykonywane przez nas balustrady francuskie są bardzo łatwe w montażu, stąd coraz częściej Klienci decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać dokładną instrukcję, jak krok po kroku zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Nadarzynie, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Nadarzyna

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie modele balkonów. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!