Balkony francuskie Nadarzyn

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnętrznej strony. Wydłużone okna są stale wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Cechuje je funkcjonalizm, jak i zachwycający, a przede wszystkim wyjątkowy design. Solidnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją i montażem barierek francuskich na terenie Nadarzyna, a także całej Polski. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą montaż balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Nadarzyn — nowocześnie, solidnie i komfortowo!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje niesamowity efekt. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, jednak na rynku znane są także te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często góruje jeszcze drewniane deski.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie profili ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie rodzaju — odezwij się do nas przez maila. Zrobimy balkon na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie balustrady od producenta umożliwia dostęp do konkretnego elementu w jakimkolwiek rozmiarze. Istotne jest to przede wszystkim przy niecodziennych planach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla osób indywidualnych, lecz obsługujemy także obiekty handlowe czy biurowce oraz hotele. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta i szybki czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (przede wszystkim, jak dom zamieszkują również dzieci) oraz dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają ogrom zalet:
okno balkonowe wpuszcza dużo więcej promieni słonecznych oraz powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na balkonie możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
mały koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na długi czas i odporność na trudne czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Nadarzyna, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balkony w Nadarzynie malowane proszkowo

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby imitujące drewno) możemy stworzyć taką balustradę, która spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji kolorów podstawowych z rozszerzonymi, co zapewnia idealne dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są doskonale przeszkoleni do przebiegu lakierowania — przed lakierowaniem precyzyjnie przemywają i odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do indywidualnego montażu

Wykonywane przez nas balustrady francuskie są proste w montażu, stąd coraz częściej Klienci decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową informację, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Nadarzynie, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Nadarzyna

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie rodzaje barierek. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!