Balkony francuskie Reda

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę portfenetrów od zewnątrz. Wydłużone okna są często wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Wyróżnia je wygoda, ale również świetny, a przede wszystkim niecodzienny design. Starannie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Redy, a także całej Polski. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą zamontowanie barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Reda — elegancko, trwale oraz funkcjonalnie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium daje zaskakujący rezultat. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, lecz na rynku dostępne są też te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często góruje jeszcze drewno.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia profili z aluminium ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię rodzaju — odezwij się do nas mailowo. Zrobimy balkon na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup balkonu od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w jakimkolwiek rozmiarze. Ważne jest to szczególnie przy oryginalnych planach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla osób indywidualnych, ale wykonujemy także prace w obiektach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta i szybki czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balustrad francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jak dom zamieszkują także małe dzieci) oraz dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Balkony francuskiema wiele korzyści:
wydłużone okno wpuszcza więcej słońca i świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na barierce możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
mały koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów gwarantuje trwałość na lata i odporność na ciężkie czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych pracowników na terenie Redy, okolic i całej Polski.

Balustrady z aluminium w Redzie malowane w naszej lakierni proszkowej

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery imitujące drewno) możemy stworzyć taką barierkę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia odcieni głównych z rozszerzonymi, co zapewnia idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są idealnie przygotowani do przebiegu malowania — przed pracą dokładnie przemywają i odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do samodzielnego montażu

Wykonywane przez nas barierki francuskie są proste w montażu, stąd coraz częściej zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową instrukcję, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Redzie, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — fachowe wykonanie na terenie Redy

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — znajdziesz tam wszystkie rodzaje barierek. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!