Balkony francuskie Reda

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie portfenetrów od zewnętrznej strony. Okna są stale stosowane w aktualnym budownictwie. Charakteryzuje je wygoda, ale również świetny, a przede wszystkim niecodzienny design. Solidnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balkony francuskie na terenie Redy, a także całej Polski. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą zamontowanie balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Reda — elegancko, solidnie oraz komfortowo!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje zachwycający rezultat. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, lecz na rynku dostępne są również te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się także drewniane deski.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia profili z aluminium ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie rodzaju — odezwij się do nas mailowo. Zrobimy balkon na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie balkonu od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w dowolnym rozmiarze. Istotne jest to szczególnie przy niecodziennych planach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla osób indywidualnych, lecz obsługujemy także obiekty handlowe czy biurowce oraz hotele. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta oraz jak najszybszy czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balustrad francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (przede wszystkim, jak dom zamieszkują też dzieci) oraz dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Balkony francuskiema wiele plusów:
wydłużone okno wpuszcza dużo więcej słońca i świeżego powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na aluminiowych profilach możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
niski koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów gwarantuje trwałość na długi czas oraz odporność na niesprzyjające czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych pracowników na terenie Redy, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balkony w Redzie malowane proszkowo

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL i lakiery w imitacji drewna) możemy stworzyć taką barierkę, która spełni marzenia najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni podstawowych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są perfekcyjnie przygotowani do przebiegu malowania — przed lakierowaniem precyzyjnie oczyszczają i odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do samodzielnego montażu

Wykonywane przez nas balkony francuskie są bardzo łatwe w montażu, więc zazwyczaj zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową instrukcję, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Redzie, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — fachowe wykonanie na terenie Redy

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie modele balustrad. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!