Balkony francuskie Olsztyn

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. francuskie są często wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Charakteryzuje je wygoda, ale również zachwycający, a przede wszystkim oryginalny design. Precyzyjnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem oraz instalacją barierek francuskich na terenie Olsztyna, a także całej Polski. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą montaż barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Olsztyn — elegancko, trwale oraz bezpiecznie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy zaskakujący wynik. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, lecz na rynku znane są także te ze stali nierdzewnej, szkła. Często wykorzystuje się także drewniane deski.
Współpraca z naszymi partnerami umożliwia połączenie profili z aluminium ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jak na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie typu — skontaktuj się z nami mailowo. Zrobimy projekt na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zakup balkonu od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w jakimkolwiek rozmiarze. Ważne jest to szczególnie przy nietypowych projektach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla osób prywatnych, ale wykonujemy także prace w obiektach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta i szybki czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jeśli dom zamieszkują także dzieci) i dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Portfenetry mają wiele plusów:
wydłużone okno wpuszcza dużo więcej światła i świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na aluminiowych profilach możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
niski koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na lata i odporność na niesprzyjające czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Olsztyna, okolic i całego kraju.

Balustrady z aluminium w Olsztynie malowane w naszej lakierni proszkowej

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery drewnopodobne) możemy wyprodukować taką barierkę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni głównych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są perfekcyjnie przeszkoleni do przebiegu lakierowania — przed pracą dokładnie oczyszczają i odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balkon francuski Fello do indywidualnego montażu

Wykonywane przez nas balkony francuskie są banalne w montażu, dlatego zazwyczaj zamawiający decydują się na instalację we własnym zakresie. Ze strony Fello możesz pobrać dokładną instrukcję, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Olsztynie, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Olsztyna

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — znajdziesz tam wszystkie typy barierek. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!