Balkony francuskie Ostrowiec Świętokrzyski

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnętrznej strony. francuskie są stale stosowane w obecnym budownictwie. Wyróżnia je funkcjonalizm, jak i świetny, a nade wszystko wyjątkowy wygląd. Solidnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem oraz montażem barierek francuskich na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego, a także całego kraju. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą zakup balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Ostrowiec Świętokrzyski — elegancko, profesjonalnie oraz komfortowo!

Balkon francuski wykonany z aluminium tworzy niesamowity efekt. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, jednak na rynku znane są również te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często góruje jeszcze drewniane deski.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie balustrad z aluminium ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie typu — odezwij się do nas mailowo. Zrobimy balkon na specjalne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup barierki od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w jakimkolwiek rozmiarze. Istotne jest to szczególnie przy unikalnych projektach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla Klientów indywidualnych, ale wykonujemy także prace w obiektach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, zapewnia najlepszą cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta oraz szybki czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jeśli dom zamieszkują też dzieci) i dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Portfenetry mają sporo zalet:
wydłużone okno wpuszcza dużo więcej słońca oraz powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na aluminiowych profilach możesz rozwiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
mały koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na długi czas oraz odporność na niesprzyjające czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balkony w Ostrowie Świętokrzyskim malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby drewnopodobne) możemy wyprodukować taką balustradę, która spełni potrzeby najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów podstawowych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są idealnie przygotowani do przebiegu malowania — przed pracą precyzyjnie przemywają oraz odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do indywidualnego montażu

Wykonywane przez nas balustrady francuskie są proste w montażu, więc zazwyczaj zamawiający decydują się na instalację we własnym zakresie. Na stronie Fello znajdziesz dokładną informację, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Ostrowie Świętokrzyskim, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — znajdziesz tam wszystkie modele barierek. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!