Balkony francuskie Elbląg

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnętrznej strony. Okna są coraz częściej wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Cechuje je użyteczność, ale również zachwycający, a nade wszystko wyjątkowy wygląd. Precyzyjnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją i montażem balkonów francuskich na terenie Elbląga, a także całej Polski. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą zamontowanie balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Elbląg — stylowo, trwale i funkcjonalnie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy zaskakujący efekt końcowy. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, ale na rynku dostępne są też te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często góruje jeszcze drewno.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia balustrad aluminiowych ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię typu — odezwij się do nas mailowo. Zrobimy balkon na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie barierki od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w dowolnym rozmiarze. Istotne jest to przede wszystkim przy oryginalnych planach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla osób indywidualnych, ale wykonujemy także prace w sklepach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz profesjonalną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, zapewnia najlepszą cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta i jak najszybszy termin wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jeśli dom zamieszkują również małe dzieci) i dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Portfenetry mają sporo zalet:
okno balkonowe wpuszcza dużo więcej światła i powietrza do pokoju,
dodatkowe miejsce – na balkonie możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie domu,
niski koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych produktów gwarantuje trwałość na długi czas oraz odporność na niesprzyjające czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Elbląga, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balustrady w Elblągu malowane proszkowo

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery w imitacji drewna) możemy stworzyć taką barierkę, która spełni potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia odcieni bazowych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są idealnie przeszkoleni do przebiegu lakierowania — przed pracą precyzyjnie przemywają i odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balkon francuski Fello do indywidualnej instalacji

Produkowane przez nas balkony francuskie są banalne w montażu, stąd coraz częściej Klienci decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową informację, jak krok po kroku zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Elblągu, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — fachowe wykonanie na terenie Elbląga

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie typy barierek. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!