Balkony francuskie Elbląg

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnętrznej strony. Okna są coraz częściej wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Cechuje je użyteczność, ale również zachwycający, a nade wszystko wyjątkowy wygląd. Precyzyjnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją i montażem balkonów francuskich na terenie Elbląga, a także całej Polski. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą zamontowanie balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Elbląg — stylowo, trwale i funkcjonalnie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy zaskakujący efekt końcowy. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, ale na rynku dostępne są też te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często góruje jeszcze drewno.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia balustrad aluminiowych ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię typu — odezwij się do nas mailowo. Zrobimy balkon na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie barierki od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w dowolnym rozmiarze. Istotne jest to przede wszystkim przy oryginalnych planach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla osób indywidualnych, ale wykonujemy także prace w sklepach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz profesjonalną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, zapewnia najlepszą cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta i jak najszybszy termin wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jeśli dom zamieszkują również małe dzieci) i dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Portfenetry mają sporo zalet:
okno balkonowe wpuszcza dużo więcej światła i powietrza do pokoju,
dodatkowe miejsce – na balkonie możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie domu,
niski koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych produktów gwarantuje trwałość na długi czas oraz odporność na niesprzyjające czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Elbląga, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balustrady w Elblągu malowane proszkowo

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery w imitacji drewna) możemy stworzyć taką barierkę, która spełni potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia odcieni bazowych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są idealnie przeszkoleni do przebiegu lakierowania — przed pracą precyzyjnie przemywają i odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balkon francuski Fello do indywidualnej instalacji

Produkowane przez nas balkony francuskie są banalne w montażu, stąd coraz częściej Klienci decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową informację, jak krok po kroku zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Elblągu, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — fachowe wykonanie na terenie Elbląga

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie typy barierek. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!