Balkony francuskie Sopot

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę portfenetrów od zewnątrz. Okna są coraz częściej wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Cechuje je wygoda, jak i zachwycający, a przede wszystkim oryginalny wygląd. Profesjonalnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem oraz montażem balkonów francuskich na terenie Sopotu, a także całego kraju. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą instalacja balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Sopot — nowocześnie, solidnie oraz funkcjonalnie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy niesamowity efekt. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, jednak na rynku dostępne są też te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często góruje jeszcze elementy drewniane.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia barierek aluminiowych ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie typu — odezwij się do nas przez maila. Wykonamy projekt na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup barierki od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w dowolnym rozmiarze. Istotne jest to przede wszystkim przy niecodziennych projektach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zamówienia dla osób prywatnych, ale wykonujemy także prace w obiektach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta oraz szybki czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Aluminiowe balustrady francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jeśli budynek zamieszkują także małe dzieci) oraz dbają o ich komfort w użytkowaniu danego pomieszczenia. Portfenetry mają wiele plusów:
wydłużone okno wpuszcza dużo światła słonecznego i świeżego powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na barierce możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie budynku,
niski koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na lata oraz odporność na trudne czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych pracowników na terenie Sopotu, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balkony w Sopocie malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL i lakiery imitujące drewno) możemy wyprodukować taką barierkę, która spełni marzenia nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni głównych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są idealnie przygotowani do przebiegu lakierowania — przed lakierowaniem dokładnie oczyszczają oraz odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do indywidualnego montażu

Produkowane przez nas balkony francuskie są proste w montażu, stąd zazwyczaj zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową instrukcję, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Sopocie, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Balustrady francuskie — fachowe wykonanie na terenie Sopotu

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie rodzaje balkonów. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!