Balkony francuskie Murowana Goślina

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnętrznej strony. Balkony są często stosowane w nowoczesnym budownictwie. Charakteryzuje je funkcjonalizm, ale również zaskakujący, a nade wszystko oryginalny design. Porządnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Murowanej Gośliny, a także całego kraju. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą instalacja balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Murowana Goślina — nowocześnie, profesjonalnie oraz bezpiecznie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium daje niesamowity efekt. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, jednak na rynku znane są także te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje także elementy drewniane.
Współpraca z naszymi partnerami umożliwia połączenie profili z aluminium ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie modelu — skontaktuj się z nami mailowo. Wykonamy balkon na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zakup balkonu od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w dowolnym wymiarze. Istotne jest to przede wszystkim przy nieszablonowych projektach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla Klientów prywatnych, ale obsługujemy też sklepy handlowe czy biurowce oraz hotele. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta oraz możliwie jak najszybszy termin wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Aluminiowe balustrady francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jeśli dom zamieszkują również małe dzieci) oraz dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają wiele plusów:
wydłużone okno wpuszcza dużo więcej światła i powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na aluminiowych profilach możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie budynku,
niski koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych produktów gwarantuje trwałość na lata i odporność na ciężkie czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Murowanej Gośliny, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balkony w Murowanej Goślinie malowane proszkowo

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery drewnopodobne) możemy stworzyć taką balustradę, która spełni marzenia najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni bazowych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są idealnie przeszkoleni do przebiegu lakierowania — przed lakierowaniem dokładnie oczyszczają i odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do indywidualnej instalacji

Produkowane przez nas balkony francuskie są bardzo łatwe w montażu, więc zazwyczaj zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz dokładną informację, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Murowanej Goślinie, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Murowanej Gośliny

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie rodzaje balkonów. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!