Balkony francuskie Skawina

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnątrz. francuskie są często wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Wyróżnia je funkcjonalizm, jak i zaskakujący, a przede wszystkim oryginalny design. Starannie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją i instalacją barierek francuskich na terenie Skawiny, a także całej Polski. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą zakup balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Skawina — nowocześnie, solidnie i bezpiecznie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy niesamowity wynik. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, jednak na rynku dostępne są także te ze stali nierdzewnej, szkła. Często wykorzystuje się także elementy drewniane.
Współpraca z naszymi partnerami umożliwia połączenie balustrad aluminiowych ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię wariantu — odezwij się do nas mailowo. Zrobimy balkon na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie barierki od producenta umożliwia dostęp do konkretnego elementu w dowolnym rozmiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy niecodziennych planach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla Klientów prywatnych, ale wykonujemy także prace w sklepach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, zapewnia najlepszą cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta i możliwie jak najszybszy czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Aluminiowe balustrady francuskie Fello zapewniają bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jeśli dom zamieszkują również małe dzieci) i dbają o ich wygodę w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają ogrom plusów:
wydłużone okno wpuszcza dużo więcej słońca i powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na aluminiowych profilach możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie domu,
niski koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na lata i odporność na niesprzyjające czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Skawiny, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balustrady w Skawinie malowane w naszej lakierni proszkowej

Balkony Fello są malowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery drewnopodobne) możemy wyprodukować taką balustradę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni bazowych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są doskonale przeszkoleni do przebiegu malowania — przed lakierowaniem dokładnie przemywają oraz odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balkon francuski Fello do samodzielnego montażu

Produkowane przez nas barierki francuskie są banalne w montażu, stąd coraz częściej zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową informację, jak krok po kroku zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Skawinie, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — fachowe wykonanie na terenie Skawiny

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie rodzaje balustrad. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!