Balkony francuskie Rzeszów

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnętrznej strony. francuskie są często wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Charakteryzuje je wygoda, ale również zaskakujący, a nade wszystko wyjątkowy design. Porządnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balkony francuskie na terenie Rzeszowa, a także całej Polski. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą montaż balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Rzeszów — elegancko, profesjonalnie i bezpiecznie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium daje zaskakujący wynik. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balustrady, jednak na rynku dostępne są również te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często góruje jeszcze elementy drewniane.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie barierek aluminiowych ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie rodzaju — odezwij się do nas przez maila. Wykonamy projekt na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup balustrady od producenta umożliwia dostęp do konkretnego profilu w jakimkolwiek wymiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy nieszablonowych planach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zamówienia dla osób prywatnych, ale wykonujemy także prace w sklepach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta oraz możliwie jak najszybszy czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jeśli dom zamieszkują także małe dzieci) oraz dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają ogrom zalet:
wydłużone okno wpuszcza więcej słońca oraz powietrza do pokoju,
dodatkowe miejsce – na barierce możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie domu,
mały koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na długi czas oraz odporność na ciężkie czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Rzeszowa, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balkony w Rzeszowie malowane proszkowo

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery imitujące drewno) możemy wyprodukować taką barierkę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni bazowych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do budynku… Do tego posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi montażyści są doskonale przeszkoleni do procesu malowania — przed pracą precyzyjnie przemywają oraz odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do samodzielnej instalacji

Produkowane przez nas balkony francuskie są bardzo łatwe w montażu, stąd coraz częściej Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Ze strony Fello możesz pobrać dokładną instrukcję, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Rzeszowie, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Rzeszowa

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie modele barierek. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!