Balkony francuskie Rzeszów

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę portfenetrów od zewnętrznej strony. Balkony są często wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Wyróżnia je użyteczność, ale również zachwycający, a nade wszystko wyjątkowy wygląd. Solidnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balkony francuskie na terenie Rzeszowa, a także całej Polski. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą zakup balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Rzeszów — stylowo, trwale oraz bezpiecznie!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje zaskakujący rezultat. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, lecz na rynku dostępne są też te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często góruje jeszcze elementy drewniane.
Współpraca z naszymi partnerami umożliwia połączenie balustrad aluminiowych ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię wariantu — skontaktuj się z nami mailowo. Wykonamy projekt na specjalne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie balkonu od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w dowolnym rozmiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy niecodziennych projektach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla osób prywatnych, lecz wykonujemy także prace w sklepach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta i szybki czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jak dom zamieszkują również małe dzieci) oraz dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Balustrady francuskiema wiele zalet:
okno balkonowe wpuszcza więcej światła oraz powietrza do pokoju,
dodatkowe miejsce – na barierce możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
niski koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na lata oraz odporność na trudne czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Rzeszowa, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balkony w Rzeszowie malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są malowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery drewnopodobne) możemy wykonać taką barierkę, która spełni potrzeby najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji kolorów podstawowych z rozszerzonymi, co zapewnia idealne dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są perfekcyjnie przeszkoleni do procesu lakierowania — przed pracą dokładnie przemywają oraz odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balkon francuski Fello do samodzielnej instalacji

Wykonywane przez nas balustrady francuskie są bardzo łatwe w montażu, dlatego coraz częściej zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową instrukcję, jak krok po kroku zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Rzeszowie, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Rzeszowa

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie rodzaje balustrad. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!