Balkony francuskie Kraków

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie portfenetrów od zewnątrz. Okna są stale wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Charakteryzuje je użyteczność, ale również zachwycający, a przede wszystkim wyjątkowy design. Precyzyjnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balkony francuskie na terenie Krakowa, a także całego kraju. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą zamontowanie balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Kraków — stylowo, profesjonalnie i funkcjonalnie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium daje zachwycający efekt końcowy. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, jednak na rynku dostępne są również te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje jeszcze elementy drewniane.
Współpraca z naszymi partnerami umożliwia połączenie barierek aluminiowych ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie rodzaju — skontaktuj się z nami mailowo. Zrobimy barierkę na indywidualne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie balkonu od producenta umożliwia dostęp do konkretnego profilu w jakimkolwiek wymiarze. Istotne jest to szczególnie przy nieszablonowych projektach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla osób prywatnych, lecz wykonujemy także prace w sklepach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta i jak najszybszy termin wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello zapewniają bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jak dom zamieszkują także małe dzieci) oraz dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają ogrom korzyści:
wydłużone okno wpuszcza więcej promieni słonecznych oraz świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na aluminiowych profilach możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
mały koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na długi czas oraz odporność na trudne czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Krakowa, okolic i całego kraju.

Balkony z aluminium w Krakowie malowane proszkowo

Balkony Fello są malowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby drewnopodobne) możemy wyprodukować taką barierkę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni podstawowych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są doskonale przeszkoleni do przebiegu lakierowania — przed pracą precyzyjnie przemywają oraz odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do indywidualnego montażu

Produkowane przez nas balustrady francuskie są bardzo łatwe w montażu, dlatego coraz częściej Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową informację, jak krok po kroku zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Krakowie, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — fachowe wykonanie na terenie Krakowa

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie typy profili. Zapraszamy do centrali lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!