Balkony francuskie Chrzanów

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie portfenetrów od zewnątrz. Wydłużone okna są często stosowane w aktualnym budownictwie. Cechuje je użyteczność, jak i niebanalny, a nade wszystko niecodzienny wygląd. Starannie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją oraz instalacją barierek francuskich na terenie Chrzanowa, a także całej Polski. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą montaż balustrad!

Balustrady francuskie Chrzanów — elegancko, trwale oraz bezpiecznie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy zaskakujący efekt. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady balkonowe, ale na rynku dostępne są również te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje jeszcze drewniane deski.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie balustrad aluminiowych ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię rodzaju — skontaktuj się z nami mailowo. Zrobimy barierkę na indywidualne zamówienie!

Balkon francuski od producenta

Zakup balustrady od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w dowolnym rozmiarze. Istotne jest to przede wszystkim przy nieszablonowych projektach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla osób indywidualnych, ale wykonujemy także prace w zakładach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta i możliwie jak najszybszy czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, kliknij tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jeśli budynek zamieszkują także małe dzieci) i dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają wiele zalet:
okno balkonowe wpuszcza dużo słońca i powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na barierce możesz rozwiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
mały koszt wykonania (w porównaniu do normalnego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na lata i odporność na ciężkie czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych pracowników na terenie Chrzanowa, okolic i całej Polski.

Balkony francuskie z aluminium w Chrzanowie malowane proszkowo

Balustrady balkonowe Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery imitujące drewno) możemy wykonać taką balustradę, która spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni głównych z rozszerzonymi, co zapewnia idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są idealnie przeszkoleni do procesu malowania — przed pracą dokładnie oczyszczają i odtłuszczają dany profil, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do indywidualnego montażu

Wykonywane przez nas balustrady francuskie są banalne w montażu, więc zazwyczaj Klienci decydują się na montaż balustrad we własnym zakresie. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową instrukcję, jak krok po kroku zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Chrzanowie, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Chrzanowa

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady balkonowe, balustrady tarasowe, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też ekspozycję — znajdziesz tam wszystkie rodzaje profili. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!