Balkony francuskie Przyszowice

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnętrznej strony. Balkony są stale stosowane w obecnym budownictwie. Wyróżnia je użyteczność, jak i świetny, a nade wszystko wyjątkowy wygląd. Porządnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Przyszowica, a także całej Polski. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą montaż balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Przyszowice — stylowo, profesjonalnie oraz bezpiecznie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium daje zaskakujący wynik. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, lecz na rynku dostępne są również te ze stali nierdzewnej, szkła. Często wykorzystuje się jeszcze drewno.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie barierek z aluminium ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie modelu — odezwij się do nas mailowo. Wykonamy balkon na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup balkonu od producenta umożliwia dostęp do konkretnego profilu w dowolnym rozmiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy oryginalnych projektach. Współpraca z naszą firmą daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zamówienia dla Klientów indywidualnych, lecz wykonujemy także prace w sklepach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta oraz jak najszybszy czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello zapewniają bezpieczeństwo domowników (przede wszystkim, jak budynek zamieszkują również małe dzieci) oraz dbają o ich wygodę w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Wydłużone oknoma wiele zalet:
wydłużone okno wpuszcza dużo promieni słonecznych oraz świeżego powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na aluminiowych profilach możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
niski koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na lata oraz odporność na niesprzyjające czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Przyszowica, okolic i całej Polski.

Balustrady z aluminium w Przyszowicach malowane proszkowo

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby imitujące drewno) możemy wykonać taką balustradę, która spełni marzenia najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji kolorów głównych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są perfekcyjnie przeszkoleni do przebiegu malowania — przed pracą dokładnie oczyszczają oraz odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do indywidualnej instalacji

Produkowane przez nas barierki francuskie są proste w montażu, stąd coraz częściej zamawiający decydują się na instalację we własnym zakresie. Ze strony Fello możesz pobrać dokładną informację, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Przyszowicach, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Przyszowica

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie modele barierek. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!