Balkony francuskie Pleszew

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie portfenetrów od zewnętrznej strony. francuskie są często stosowane w obecnym budownictwie. Charakteryzuje je wygoda, ale również zachwycający, a nade wszystko wyjątkowy design. Starannie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem oraz instalacją balustrad francuskich na terenie Pleszewa, a także całego kraju. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą zamontowanie barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Pleszew — nowocześnie, solidnie i komfortowo!

Balustrada francuska wykonana z aluminium daje niesamowity wynik. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, jednak na rynku dostępne są też te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często góruje także elementy drewniane.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia profili ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię wariantu — skontaktuj się z nami przez maila. Wykonamy barierkę na specjalne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup balkonu od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w jakimkolwiek rozmiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy niecodziennych projektach. Współpraca z naszą firmą daje gwarancję efektu wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla Klientów prywatnych, ale obsługujemy także sklepy handlowe czy biurowce i hotele. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta oraz jak najszybszy termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello zapewniają bezpieczeństwo domowników (przede wszystkim, jak dom zamieszkują również małe dzieci) i dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Portfenetry mają wiele korzyści:
okno balkonowe wpuszcza dużo światła słonecznego oraz powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na barierce możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie budynku,
niski koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na długi czas oraz odporność na trudne czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Pleszewa, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balustrady w Pleszewie malowane proszkowo

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL i lakiery imitujące drewno) możemy stworzyć taką barierkę, która spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji kolorów bazowych z rozszerzonymi, co zapewnia idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są perfekcyjnie przeszkoleni do przebiegu malowania — przed lakierowaniem precyzyjnie oczyszczają i odtłuszczają dany profil, tak aby spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balkon francuski Fello do indywidualnego montażu

Produkowane przez nas balustrady francuskie są banalne w montażu, stąd zazwyczaj zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową informację, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Pleszewie, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — fachowe wykonanie na terenie Pleszewa

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie modele balkonów. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!