Balkony francuskie Piaseczno

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnętrznej strony. Balustrady są stale stosowane w aktualnym budownictwie. Wyróżnia je funkcjonalizm, jak i zachwycający, a przede wszystkim niecodzienny wygląd. Profesjonalnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem i instalacją balkonów francuskich na terenie Piaseczna, a także całego kraju. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą instalacja barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Piaseczno — elegancko, profesjonalnie i bezpiecznie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium daje niesamowity efekt końcowy. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balustrady, ale na rynku dostępne są także te ze stali nierdzewnej, szkła. Często wykorzystuje się także drewno.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie barierek ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jak na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie wariantu — odezwij się do nas mailowo. Wykonamy balkon na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup balkonu od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w dowolnym rozmiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy nietypowych planach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla Klientów indywidualnych, ale obsługujemy także obiekty handlowe czy biurowce i hotele. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta oraz możliwie jak najszybszy termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello zapewniają bezpieczeństwo domowników (przede wszystkim, jeśli dom zamieszkują również dzieci) i dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Wydłużone oknoma ogrom plusów:
wydłużone okno wpuszcza więcej światła słonecznego oraz świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na balkonie możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie budynku,
niski koszt wykonania (w porównaniu do normalnego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych produktów gwarantuje trwałość na lata i odporność na niesprzyjające czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Piaseczna, okolic i całej Polski.

Balkony z aluminium w Piasecznie malowane w naszej lakierni proszkowej

Balkony Fello są malowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL i lakiery drewnopodobne) możemy wykonać taką balustradę, która spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni głównych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są perfekcyjnie przeszkoleni do przebiegu lakierowania — przed lakierowaniem precyzyjnie przemywają oraz odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do indywidualnego montażu

Wykonywane przez nas balustrady francuskie są proste w montażu, stąd zazwyczaj zamawiający decydują się na instalację we własnym zakresie. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową informację, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Piasecznie, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — fachowe wykonanie na terenie Piaseczna

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie modele balkonów. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!