Balkony francuskie Pruszcz Gdański

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnątrz. Balustrady są coraz częściej stosowane w aktualnym budownictwie. Charakteryzuje je użyteczność, ale również niebanalny, a przede wszystkim wyjątkowy design. Precyzyjnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Pruszcza Gdańskiego, a także całego kraju. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą zamontowanie balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Pruszcz Gdański — stylowo, trwale oraz bezpiecznie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy zaskakujący efekt. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, ale na rynku znane są też te ze stali nierdzewnej, szkła. Często wykorzystuje się jeszcze elementy drewniane.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia balustrad ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię wariantu — odezwij się do nas mailowo. Zrobimy balkon na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup balustrady od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w jakimkolwiek wymiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy unikalnych planach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla Klientów indywidualnych, ale obsługujemy także sklepy handlowe czy biurowce oraz hotele. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz profesjonalną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta i możliwie jak najszybszy termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jeśli budynek zamieszkują także dzieci) oraz dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają wiele zalet:
okno balkonowe wpuszcza więcej słońca oraz powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na aluminiowych profilach możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie domu,
niski koszt wykonania (w porównaniu do normalnego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na długi czas i odporność na ciężkie czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Pruszcza Gdańskiego, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balustrady w Pruszczu Gdańskim malowane w naszej lakierni proszkowej

Balkony Fello są malowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby w imitacji drewna) możemy wyprodukować taką barierkę, która spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni bazowych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi montażyści są perfekcyjnie przygotowani do procesu malowania — przed lakierowaniem dokładnie oczyszczają i odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do indywidualnej instalacji

Produkowane przez nas balkony francuskie są banalne w montażu, więc coraz częściej zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową informację, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Pruszczu Gdańskim, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — fachowe wykonanie na terenie Pruszcza Gdańskiego

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie modele barierek. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!