Balkony francuskie Wieliszew

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. Wydłużone okna są często wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Wyróżnia je użyteczność, ale również świetny, a przede wszystkim wyjątkowy design. Porządnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balkony francuskie na terenie Wieliszewa, a także całej Polski. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą zakup barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Wieliszew — stylowo, solidnie oraz komfortowo!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy zaskakujący wynik. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, lecz na rynku znane są również te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje jeszcze drewno.
Współpraca z naszymi partnerami umożliwia połączenie barierek aluminiowych ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie wariantu — odezwij się do nas mailowo. Zrobimy balkon na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie balkonu od producenta umożliwia dostęp do konkretnego elementu w jakimkolwiek rozmiarze. Ważne jest to szczególnie przy niecodziennych planach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla Klientów prywatnych, ale wykonujemy także prace w zakładach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta oraz szybki czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jeśli dom zamieszkują również dzieci) oraz dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Balustrady francuskiema sporo zalet:
okno balkonowe wpuszcza dużo więcej promieni słonecznych oraz powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na barierce możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
niski koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na długi czas i odporność na trudne czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych pracowników na terenie Wieliszewa, okolic i całej Polski.

Balustrady z aluminium w Wieliszewiu malowane proszkowo

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby w imitacji drewna) możemy wyprodukować taką balustradę, która spełni marzenia nawet najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji kolorów podstawowych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są perfekcyjnie przeszkoleni do procesu malowania — przed lakierowaniem precyzyjnie przemywają i odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balkon francuski Fello do samodzielnego montażu

Produkowane przez nas barierki francuskie są banalne w montażu, dlatego coraz częściej zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz dokładną informację, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Wieliszewiu, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Wieliszewa

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie modele profili. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!