Balkony francuskie Wałbrzych

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. Balustrady są stale stosowane w aktualnym budownictwie. Cechuje je wygoda, jak i świetny, a nade wszystko wyjątkowy design. Porządnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Wałbrzycha, a także całego kraju. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą zamontowanie balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Wałbrzych — elegancko, trwale i bezpiecznie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy zachwycający efekt końcowy. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balustrady, jednak na rynku dostępne są też te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje jeszcze drewno.
Współpraca z naszymi partnerami umożliwia połączenie profili ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie rodzaju — skontaktuj się z nami przez maila. Wykonamy projekt na specjalne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie balustrady od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w jakimkolwiek rozmiarze. Istotne jest to szczególnie przy nieszablonowych planach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla osób indywidualnych, ale obsługujemy także zakłady handlowe czy biurowce i hotele. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta oraz szybki termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balustrad francuskich

Aluminiowe balustrady francuskie Fello zapewniają bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jeśli budynek zamieszkują również dzieci) oraz dbają o ich wygodę w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Okno balkonowema wiele zalet:
wydłużone okno wpuszcza dużo światła słonecznego i powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na balkonie możesz rozwiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
niski koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na długi czas i odporność na ciężkie czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Wałbrzycha, okolic i całej Polski.

Balkony z aluminium w Wałbrzycha malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są malowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery imitujące drewno) możemy stworzyć taką balustradę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów głównych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do budynku… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są idealnie przeszkoleni do procesu lakierowania — przed lakierowaniem dokładnie przemywają oraz odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balkon francuski Fello do indywidualnej instalacji

Produkowane przez nas barierki francuskie są banalne w montażu, stąd coraz częściej zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać dokładną informację, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Wałbrzycha, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Wałbrzycha

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie modele barierek. Zapraszamy do centrali lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!