Balkony francuskie Wałbrzych

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnętrznej strony. francuskie są coraz częściej stosowane w obecnym budownictwie. Cechuje je użyteczność, ale również zaskakujący, a nade wszystko wyjątkowy wygląd. Solidnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją , a także montażem balkonów francuskich na terenie Wałbrzycha, a także całej Polski. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą zakup balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Wałbrzych — stylowo, profesjonalnie oraz bezpiecznie!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje zaskakujący efekt. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, jednak na rynku dostępne są również te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje jeszcze drewniane deski.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia balustrad z aluminium ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię typu — odezwij się do nas przez maila. Zrobimy balkon na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup barierki od producenta umożliwia dostęp do konkretnego profilu w dowolnym rozmiarze. Ważne jest to szczególnie przy oryginalnych projektach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla osób prywatnych, ale obsługujemy też sklepy handlowe czy biurowce oraz hotele. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta i jak najszybszy czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balustrad francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jeśli budynek zamieszkują także dzieci) oraz dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Portfenetry mają sporo zalet:
wydłużone okno wpuszcza więcej światła oraz powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na balkonie możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
mały koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na długi czas oraz odporność na niesprzyjające czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Wałbrzycha, okolic i całej Polski.

Balustrady z aluminium w Wałbrzycha malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery w imitacji drewna) możemy wyprodukować taką barierkę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji kolorów bazowych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do budynku… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są perfekcyjnie przygotowani do przebiegu malowania — przed pracą precyzyjnie przemywają i odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do indywidualnej instalacji

Wykonywane przez nas barierki francuskie są proste w montażu, więc zazwyczaj Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Na stronie Fello znajdziesz dokładną instrukcję, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Wałbrzycha, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Wałbrzycha

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie modele balkonów. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!