Balkony francuskie Dąbrowa Tarnowska

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. Okna są coraz częściej stosowane w obecnym budownictwie. Wyróżnia je użyteczność, ale również zaskakujący, a przede wszystkim wyjątkowy design. Solidnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem i montażem balkonów francuskich na terenie Dąbrowy Tarnowskiej, a także całego kraju. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą instalacja balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Dąbrowa Tarnowska — nowocześnie, solidnie oraz bezpiecznie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy zaskakujący wynik. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, lecz na rynku dostępne są również te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje jeszcze drewniane deski.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia profili z aluminium ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię modelu — odezwij się do nas mailowo. Wykonamy balkon na indywidualne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zakup barierki od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w jakimkolwiek wymiarze. Istotne jest to szczególnie przy nietypowych projektach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zamówienia dla osób prywatnych, ale obsługujemy też sklepy handlowe czy biurowce i hotele. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta oraz jak najszybszy termin wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balustrad francuskich

Aluminiowe balustrady francuskie Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (przede wszystkim, jeśli dom zamieszkują także dzieci) oraz dbają o ich komfort w użytkowaniu danego pomieszczenia. Balkony francuskiema sporo korzyści:
okno balkonowe wpuszcza więcej światła słonecznego i powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na barierce możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie budynku,
niski koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na lata oraz odporność na ciężkie czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Dąbrowy Tarnowskiej, okolic i całej Polski.

Balustrady z aluminium w Dąbrowie Tarnowskiej malowane proszkowo

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby imitujące drewno) możemy stworzyć taką barierkę, która spełni marzenia najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni podstawowych z rozszerzonymi, co zapewnia idealne dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi montażyści są idealnie przygotowani do procesu lakierowania — przed pracą dokładnie przemywają oraz odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balkon francuski Fello do indywidualnego montażu

Wykonywane przez nas barierki francuskie są proste w montażu, dlatego zazwyczaj zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową instrukcję, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Dąbrowie Tarnowskiej, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — fachowe wykonanie na terenie Dąbrowy Tarnowskiej

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też ekspozycję — znajdziesz tam wszystkie typy barierek. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!