Balkony francuskie Rumia

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. francuskie są coraz częściej wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Wyróżnia je użyteczność, ale również niebanalny, a przede wszystkim niecodzienny wygląd. Profesjonalnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem oraz montażem balkonów francuskich na terenie Rumi, a także całej Polski. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą zakup barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Rumia — elegancko, profesjonalnie oraz funkcjonalnie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium daje zaskakujący efekt. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balustrady, lecz na rynku znane są także te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje także drewniane deski.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia barierek ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię wariantu — skontaktuj się z nami przez maila. Wykonamy barierkę na specjalne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie barierki od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w dowolnym rozmiarze. Istotne jest to przede wszystkim przy nieszablonowych planach. Współpraca z naszą firmą daje gwarancję efektu wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla osób indywidualnych, ale wykonujemy także prace w zakładach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta i szybki czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jak dom zamieszkują też dzieci) i dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Balkony francuskiema ogrom korzyści:
okno balkonowe wpuszcza więcej słońca oraz powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na barierce możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
niski koszt wykonania (w porównaniu do normalnego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych produktów gwarantuje trwałość na długi czas i odporność na niesprzyjające czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Rumi, okolic i całego kraju.

Balustrady z aluminium w Rumi malowane proszkowo

Balkony Fello są malowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby w imitacji drewna) możemy wyprodukować taką balustradę, która spełni potrzeby najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni głównych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są doskonale przeszkoleni do przebiegu malowania — przed pracą precyzyjnie przemywają i odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do indywidualnego montażu

Produkowane przez nas balkony francuskie są banalne w montażu, stąd zazwyczaj zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz dokładną instrukcję, jak krok po kroku zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Rumi, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Rumi

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie typy barierek. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!