Balkony francuskie Opole

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie portfenetrów od zewnętrznej strony. Wydłużone okna są coraz częściej stosowane w obecnym budownictwie. Wyróżnia je funkcjonalizm, jak i świetny, a nade wszystko niecodzienny wygląd. Profesjonalnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją oraz instalacją balkonów francuskich na terenie Opola, a także całego kraju. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą montaż balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Opole — stylowo, solidnie i komfortowo!

Balustrada francuska wykonana z aluminium daje zaskakujący efekt. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, ale na rynku znane są też te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje jeszcze elementy drewniane.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia profili ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię modelu — odezwij się do nas przez maila. Wykonamy barierkę na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie barierki od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w jakimkolwiek wymiarze. Istotne jest to szczególnie przy unikalnych planach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla osób indywidualnych, lecz obsługujemy także zakłady handlowe czy biurowce i hotele. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta i szybki termin wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jeśli budynek zamieszkują też małe dzieci) i dbają o ich komfort w użytkowaniu danego pomieszczenia. Portfenetry mają sporo korzyści:
wydłużone okno wpuszcza więcej światła oraz świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na aluminiowych profilach możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie domu,
niski koszt wykonania (w porównaniu do normalnego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na lata oraz odporność na niesprzyjające czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych pracowników na terenie Opola, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balustrady w Opolu malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL i lakiery w imitacji drewna) możemy stworzyć taką balustradę, która spełni marzenia najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia odcieni podstawowych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są perfekcyjnie przeszkoleni do procesu malowania — przed lakierowaniem precyzyjnie przemywają oraz odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do samodzielnej instalacji

Produkowane przez nas balustrady francuskie są proste w montażu, stąd coraz częściej zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową informację, jak krok po kroku zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Opolu, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Opola

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie typy balustrad. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!