Balkony francuskie Żywiec

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. francuskie są stale wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Wyróżnia je wygoda, jak i niebanalny, a przede wszystkim niecodzienny design. Dokładnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balkony francuskie na terenie Żywca, a także całej Polski. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą instalacja barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Żywiec — stylowo, solidnie oraz funkcjonalnie!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje niesamowity efekt. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, jednak na rynku dostępne są również te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje jeszcze elementy drewniane.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie profili aluminiowych ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie modelu — odezwij się do nas przez maila. Wykonamy barierkę na specjalne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie barierki od producenta umożliwia dostęp do konkretnego elementu w jakimkolwiek wymiarze. Istotne jest to szczególnie przy nieszablonowych planach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zamówienia dla Klientów prywatnych, lecz wykonujemy także prace w zakładach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta i możliwie jak najszybszy czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello zapewniają bezpieczeństwo domowników (przede wszystkim, jeśli budynek zamieszkują też dzieci) i dbają o ich komfort w użytkowaniu danego pomieszczenia. Portfenetry mają wiele korzyści:
wydłużone okno wpuszcza dużo więcej promieni słonecznych i powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na aluminiowych profilach możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie budynku,
niski koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na lata oraz odporność na niesprzyjające czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Żywca, okolic i całego kraju.

Balkony z aluminium w Żywcu malowane proszkowo

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby drewnopodobne) możemy wyprodukować taką balustradę, która spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni podstawowych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są doskonale przeszkoleni do procesu malowania — przed lakierowaniem precyzyjnie przemywają oraz odtłuszczają dany profil, tak aby spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do indywidualnego montażu

Wykonywane przez nas barierki francuskie są proste w montażu, dlatego coraz częściej Klienci decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz dokładną informację, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Żywcu, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Żywca

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie modele balkonów. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!