Balkony francuskie Jelenia Góra

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnętrznej strony. Wydłużone okna są często stosowane w obecnym budownictwie. Charakteryzuje je użyteczność, ale również niebanalny, a nade wszystko oryginalny wygląd. Porządnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balkony francuskie na terenie Jeleniej Góry, a także całego kraju. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą instalacja balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Jelenia Góra — elegancko, solidnie i komfortowo!

Balkon francuski wykonany z aluminium tworzy niesamowity efekt. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, jednak na rynku dostępne są również te ze stali nierdzewnej, szkła. Często wykorzystuje się jeszcze drewno.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie profili ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię wariantu — skontaktuj się z nami przez maila. Zrobimy barierkę na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie balustrady od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w dowolnym wymiarze. Istotne jest to szczególnie przy nietypowych projektach. Współpraca z naszą firmą daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla Klientów indywidualnych, lecz wykonujemy także prace w zakładach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz profesjonalną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta oraz jak najszybszy czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jeśli dom zamieszkują też małe dzieci) i dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają sporo korzyści:
okno balkonowe wpuszcza dużo więcej światła oraz powietrza do pokoju,
dodatkowe miejsce – na aluminiowych profilach możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie budynku,
niski koszt wykonania (w porównaniu do normalnego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na lata i odporność na niesprzyjające czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Jeleniej Góry, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balkony w Jeleniej Górze malowane w naszej lakierni proszkowej

Balkony Fello są malowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL i lakiery imitujące drewno) możemy wyprodukować taką balustradę, która spełni marzenia najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów podstawowych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są perfekcyjnie przygotowani do procesu malowania — przed pracą dokładnie oczyszczają i odtłuszczają dany profil, tak aby spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do indywidualnego montażu

Produkowane przez nas balkony francuskie są proste w montażu, stąd coraz częściej zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz dokładną instrukcję, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Jeleniej Górze, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Jeleniej Góry

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie typy profili. Zapraszamy do centrali lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!