Balkony francuskie Legionowo

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. Wydłużone okna są stale stosowane w nowoczesnym budownictwie. Charakteryzuje je wygoda, ale również zaskakujący, a nade wszystko niecodzienny design. Dokładnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem i montażem balustrad francuskich na terenie Legionowa, a także całego kraju. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą instalacja barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Legionowo — elegancko, trwale oraz funkcjonalnie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium daje zachwycający rezultat. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, lecz na rynku znane są także te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje także elementy drewniane.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia balustrad z aluminium ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie rodzaju — skontaktuj się z nami przez maila. Zrobimy balkon na specjalne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup barierki od producenta umożliwia dostęp do konkretnego profilu w jakimkolwiek wymiarze. Istotne jest to szczególnie przy niecodziennych planach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla Klientów prywatnych, ale wykonujemy także prace w obiektach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta i szybki czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Aluminiowe balustrady francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jeśli dom zamieszkują też dzieci) i dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Portfenetry mają wiele korzyści:
okno balkonowe wpuszcza więcej promieni słonecznych oraz świeżego powietrza do pokoju,
dodatkowe miejsce – na balkonie możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie domu,
niski koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na długi czas oraz odporność na ciężkie czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Legionowa, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balustrady w Legionowie malowane proszkowo

Balustrady Fello są malowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby drewnopodobne) możemy wyprodukować taką barierkę, która spełni potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia odcieni bazowych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są perfekcyjnie przygotowani do przebiegu lakierowania — przed pracą precyzyjnie oczyszczają i odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balkon francuski Fello do indywidualnej instalacji

Wykonywane przez nas balustrady francuskie są banalne w montażu, stąd zazwyczaj Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową instrukcję, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Legionowie, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Legionowa

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — znajdziesz tam wszystkie modele profili. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!