Balkony francuskie Lędziny

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnętrznej strony. francuskie są stale wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Wyróżnia je wygoda, jak i zaskakujący, a przede wszystkim wyjątkowy design. Porządnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balkony francuskie na terenie Lędzin, a także całego kraju. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą zamontowanie barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Lędziny — stylowo, trwale oraz komfortowo!

Balustrada francuska wykonana z aluminium daje niesamowity efekt. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, jednak na rynku znane są też te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się także drewno.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia profili ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie modelu — odezwij się do nas przez maila. Zrobimy balustradę na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie balustrady od producenta umożliwia dostęp do konkretnego profilu w jakimkolwiek wymiarze. Ważne jest to szczególnie przy nietypowych projektach. Współpraca z naszą firmą daje gwarancję efektu wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla Klientów prywatnych, lecz obsługujemy także zakłady handlowe czy biurowce i hotele. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta i szybki czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Aluminiowe balustrady francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jeśli dom zamieszkują też dzieci) i dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Portfenetry mają wiele zalet:
okno balkonowe wpuszcza więcej słońca oraz powietrza do pokoju,
dodatkowe miejsce – na aluminiowych profilach możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie budynku,
niski koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów gwarantuje trwałość na lata i odporność na niesprzyjające czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Lędzin, okolic i całego kraju.

Balkony z aluminium w Lędzinach malowane proszkowo

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL i lakiery drewnopodobne) możemy wyprodukować taką barierkę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia odcieni podstawowych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są perfekcyjnie przeszkoleni do procesu malowania — przed lakierowaniem precyzyjnie przemywają oraz odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balkon francuski Fello do samodzielnego montażu

Wykonywane przez nas barierki francuskie są bardzo łatwe w montażu, więc zazwyczaj Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową instrukcję, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Lędzinach, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Lędzin

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie rodzaje balkonów. Zapraszamy do centrali lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!