Balkony francuskie Lędziny

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie portfenetrów od zewnętrznej strony. Wydłużone okna są coraz częściej wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Charakteryzuje je funkcjonalizm, ale również zachwycający, a przede wszystkim oryginalny design. Porządnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balkony francuskie na terenie Lędzin, a także całego kraju. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą instalacja barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Lędziny — elegancko, profesjonalnie i funkcjonalnie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium daje zachwycający efekt końcowy. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, jednak na rynku dostępne są również te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często góruje także drewno.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia balustrad z aluminium ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię wariantu — skontaktuj się z nami przez maila. Zrobimy balustradę na specjalne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie barierki od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w jakimkolwiek wymiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy oryginalnych projektach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla osób indywidualnych, ale wykonujemy także prace w zakładach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta i możliwie jak najszybszy czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Aluminiowe balustrady francuskie Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (przede wszystkim, jeśli budynek zamieszkują również małe dzieci) oraz dbają o ich wygodę w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Balustrady francuskiema wiele zalet:
okno balkonowe wpuszcza więcej światła słonecznego i powietrza do pokoju,
dodatkowe miejsce – na barierce możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie budynku,
niski koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na długi czas i odporność na niesprzyjające czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Lędzin, okolic i całej Polski.

Balkony z aluminium w Lędzinach malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są malowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery w imitacji drewna) możemy wykonać taką balustradę, która spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji kolorów głównych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi montażyści są doskonale przygotowani do procesu lakierowania — przed lakierowaniem precyzyjnie przemywają oraz odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do indywidualnego montażu

Produkowane przez nas barierki francuskie są banalne w montażu, dlatego zazwyczaj Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową informację, jak krok po kroku zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Lędzinach, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Lędzin

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie typy balustrad. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!