Balkony francuskie Kłaj

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnętrznej strony. Wydłużone okna są stale wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Wyróżnia je wygoda, ale również zachwycający, a przede wszystkim niecodzienny wygląd. Profesjonalnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem i instalacją balkonów francuskich na terenie Kłaj, a także całej Polski. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą zakup balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Kłaj — nowocześnie, profesjonalnie i bezpiecznie!

Balkon francuski wykonany z aluminium tworzy zachwycający rezultat. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balustrady, lecz na rynku dostępne są również te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się także drewniane deski.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia profili aluminiowych ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię wariantu — odezwij się do nas mailowo. Zrobimy barierkę na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie balkonu od producenta umożliwia dostęp do konkretnego profilu w dowolnym wymiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy nieszablonowych planach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla Klientów prywatnych, lecz wykonujemy także prace w sklepach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, zapewnia najlepszą cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta oraz jak najszybszy czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jeśli dom zamieszkują także dzieci) oraz dbają o ich wygodę w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają ogrom zalet:
wydłużone okno wpuszcza więcej promieni słonecznych oraz powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na balkonie możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
niski koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na długi czas oraz odporność na trudne czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych pracowników na terenie Kłaj, okolic i całej Polski.

Balustrady z aluminium w Kłaju malowane w naszej lakierni proszkowej

Balkony Fello są malowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby imitujące drewno) możemy wyprodukować taką barierkę, która spełni marzenia najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia odcieni bazowych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są perfekcyjnie przeszkoleni do procesu lakierowania — przed pracą dokładnie przemywają oraz odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balkon francuski Fello do indywidualnej instalacji

Wykonywane przez nas balkony francuskie są banalne w montażu, więc zazwyczaj Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Na stronie Fello znajdziesz dokładną instrukcję, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Kłaju, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Balustrady francuskie — fachowe wykonanie na terenie Kłaj

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie modele profili. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!