Balkony francuskie Chorzów

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnętrznej strony. Wydłużone okna są często stosowane w obecnym budownictwie. Cechuje je wygoda, jak i świetny, a przede wszystkim wyjątkowy design. Precyzyjnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balkony francuskie na terenie Chorzowa, a także całej Polski. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą montaż barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Chorzów — stylowo, trwale oraz bezpiecznie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy zaskakujący efekt. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, jednak na rynku dostępne są również te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się jeszcze elementy drewniane.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia balustrad ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jak na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie typu — skontaktuj się z nami przez maila. Wykonamy balustradę na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup barierki od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w jakimkolwiek wymiarze. Ważne jest to szczególnie przy oryginalnych projektach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zamówienia dla Klientów prywatnych, ale wykonujemy także prace w sklepach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta i szybki termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (przede wszystkim, jeśli budynek zamieszkują również małe dzieci) i dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Wydłużone oknoma wiele korzyści:
okno balkonowe wpuszcza dużo światła i powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na aluminiowych profilach możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
mały koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na lata i odporność na ciężkie czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Chorzowa, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balustrady w Chorzowie malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są malowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL i lakiery drewnopodobne) możemy wykonać taką barierkę, która spełni marzenia najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów bazowych z rozszerzonymi, co zapewnia idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są doskonale przeszkoleni do przebiegu malowania — przed pracą precyzyjnie przemywają oraz odtłuszczają dany profil, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do samodzielnego montażu

Produkowane przez nas balkony francuskie są proste w montażu, stąd zazwyczaj Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Na stronie Fello znajdziesz dokładną instrukcję, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Chorzowie, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — fachowe wykonanie na terenie Chorzowa

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie typy balustrad. Zapraszamy do centrali lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!