Balkony francuskie Pniewy

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. Wydłużone okna są często stosowane w nowoczesnym budownictwie. Charakteryzuje je funkcjonalizm, ale również zaskakujący, a przede wszystkim oryginalny wygląd. Starannie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Pniew, a także całego kraju. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą instalacja barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Pniewy — stylowo, profesjonalnie oraz komfortowo!

Balustrada francuska wykonana z aluminium daje zaskakujący efekt końcowy. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, jednak na rynku dostępne są także te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje także elementy drewniane.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie barierek ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie typu — skontaktuj się z nami mailowo. Zrobimy balustradę na specjalne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup balustrady od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w jakimkolwiek wymiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy nieszablonowych planach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla Klientów indywidualnych, lecz wykonujemy także prace w sklepach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta oraz możliwie jak najszybszy czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello zapewniają bezpieczeństwo domowników (przede wszystkim, jeśli budynek zamieszkują również małe dzieci) i dbają o ich komfort w użytkowaniu danego pomieszczenia. Balkony francuskiema wiele plusów:
wydłużone okno wpuszcza dużo światła i świeżego powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na aluminiowych profilach możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
mały koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na lata i odporność na niesprzyjające czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych pracowników na terenie Pniew, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balkony w Pniewach malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery w imitacji drewna) możemy wykonać taką barierkę, która spełni potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji kolorów bazowych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi montażyści są doskonale przeszkoleni do procesu lakierowania — przed pracą dokładnie przemywają i odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do samodzielnej instalacji

Produkowane przez nas balkony francuskie są banalne w montażu, dlatego coraz częściej zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową informację, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Pniewach, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — fachowe wykonanie na terenie Pniew

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie modele barierek. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!