Balkony francuskie Mysłowice

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnętrznej strony. Wydłużone okna są często stosowane w nowoczesnym budownictwie. Charakteryzuje je użyteczność, jak i świetny, a przede wszystkim niecodzienny wygląd. Dokładnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem i montażem balkonów francuskich na terenie Mysłowic, a także całego kraju. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą zakup balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Mysłowice — nowocześnie, solidnie i funkcjonalnie!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje zachwycający efekt. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, jednak na rynku znane są także te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często góruje jeszcze drewniane deski.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie balustrad aluminiowych ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie modelu — odezwij się do nas przez maila. Wykonamy balustradę na indywidualne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zakup balkonu od producenta umożliwia dostęp do konkretnego profilu w jakimkolwiek rozmiarze. Istotne jest to szczególnie przy oryginalnych planach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla osób indywidualnych, lecz wykonujemy także prace w zakładach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz profesjonalną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta oraz szybki termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello zapewniają bezpieczeństwo domowników (przede wszystkim, jak dom zamieszkują także małe dzieci) oraz dbają o ich komfort w użytkowaniu danego pomieszczenia. Balustrady francuskiema ogrom zalet:
okno balkonowe wpuszcza dużo więcej światła słonecznego oraz powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na aluminiowych profilach możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
mały koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na lata i odporność na trudne czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Mysłowic, okolic i całej Polski.

Balkony z aluminium w Mysłowicach malowane proszkowo

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby imitujące drewno) możemy stworzyć taką balustradę, która spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni bazowych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do budynku… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są idealnie przygotowani do przebiegu lakierowania — przed lakierowaniem dokładnie oczyszczają oraz odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balkon francuski Fello do samodzielnego montażu

Wykonywane przez nas balustrady francuskie są banalne w montażu, więc coraz częściej Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową instrukcję, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Mysłowicach, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Mysłowic

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie rodzaje barierek. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!