Balkony francuskie Mysłowice

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. Balustrady są coraz częściej stosowane w nowoczesnym budownictwie. Cechuje je wygoda, jak i świetny, a nade wszystko oryginalny design. Porządnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balkony francuskie na terenie Mysłowic, a także całej Polski. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą zakup barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Mysłowice — elegancko, solidnie oraz bezpiecznie!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje zachwycający rezultat. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, ale na rynku dostępne są też te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się jeszcze drewniane deski.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie balustrad ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie wariantu — odezwij się do nas mailowo. Wykonamy balkon na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup balustrady od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w jakimkolwiek rozmiarze. Ważne jest to szczególnie przy unikalnych projektach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla osób indywidualnych, ale wykonujemy także prace w zakładach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, zapewnia najlepszą cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta i możliwie jak najszybszy czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Aluminiowe balustrady francuskie Fello zapewniają bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jeśli budynek zamieszkują również małe dzieci) oraz dbają o ich wygodę w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Balkony francuskiema ogrom korzyści:
wydłużone okno wpuszcza dużo światła i powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na barierce możesz rozwiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
niski koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na długi czas oraz odporność na trudne czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Mysłowic, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balustrady w Mysłowicach malowane proszkowo

Balkony Fello są malowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby w imitacji drewna) możemy wyprodukować taką barierkę, która spełni potrzeby najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów głównych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są perfekcyjnie przeszkoleni do procesu malowania — przed pracą dokładnie przemywają oraz odtłuszczają dany profil, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do indywidualnej instalacji

Wykonywane przez nas balustrady francuskie są banalne w montażu, więc zazwyczaj zamawiający decydują się na instalację we własnym zakresie. Na stronie Fello znajdziesz dokładną informację, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Mysłowicach, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Mysłowic

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie typy balustrad. Zapraszamy do centrali lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!