Balkony francuskie Ciechanów

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnętrznej strony. Wydłużone okna są stale wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Cechuje je użyteczność, ale również świetny, a nade wszystko niecodzienny wygląd. Profesjonalnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Ciechanowa, a także całej Polski. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą instalacja barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Ciechanów — nowocześnie, trwale i komfortowo!

Balkon francuski wykonany z aluminium tworzy zachwycający efekt końcowy. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, ale na rynku dostępne są też te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się jeszcze elementy drewniane.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia profili z aluminium ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię modelu — odezwij się do nas przez maila. Zrobimy balkon na indywidualne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie balkonu od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w jakimkolwiek wymiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy nieszablonowych planach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla Klientów indywidualnych, ale obsługujemy także zakłady handlowe czy biurowce oraz hotele. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta i szybki czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balustrad francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello zapewniają bezpieczeństwo domowników (przede wszystkim, jak dom zamieszkują również małe dzieci) oraz dbają o ich wygodę w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Balustrady francuskiema wiele plusów:
okno balkonowe wpuszcza dużo więcej słońca i świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na barierce możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie budynku,
mały koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na lata oraz odporność na niesprzyjające czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Ciechanowa, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balustrady w Ciechanowie malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są malowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL i lakiery w imitacji drewna) możemy stworzyć taką balustradę, która spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni podstawowych z rozszerzonymi, co zapewnia idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są doskonale przygotowani do procesu lakierowania — przed lakierowaniem precyzyjnie przemywają i odtłuszczają dany profil, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balkon francuski Fello do indywidualnej instalacji

Wykonywane przez nas barierki francuskie są proste w montażu, więc coraz częściej Klienci decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową informację, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Ciechanowie, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — fachowe wykonanie na terenie Ciechanowa

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie modele barierek. Zapraszamy do centrali lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!