Balkony francuskie Łuków

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę portfenetrów od zewnątrz. Okna są coraz częściej stosowane w obecnym budownictwie. Charakteryzuje je wygoda, ale również niebanalny, a nade wszystko oryginalny design. Profesjonalnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją i montażem barierek francuskich na terenie Łukowa, a także całej Polski. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą instalacja barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Łuków — nowocześnie, trwale i funkcjonalnie!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje niesamowity wynik. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, lecz na rynku dostępne są też te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często góruje także elementy drewniane.
Współpraca z naszymi partnerami umożliwia połączenie profili aluminiowych ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię wariantu — skontaktuj się z nami mailowo. Wykonamy balkon na indywidualne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie balustrady od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w dowolnym rozmiarze. Istotne jest to przede wszystkim przy nieszablonowych projektach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla Klientów prywatnych, ale wykonujemy także prace w zakładach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz profesjonalną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta i szybki termin wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jeśli budynek zamieszkują też dzieci) i dbają o ich wygodę w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Balustrady francuskiema wiele plusów:
okno balkonowe wpuszcza dużo światła słonecznego i świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na balkonie możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
niski koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na lata i odporność na ciężkie czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych pracowników na terenie Łukowa, okolic i całej Polski.

Balkony z aluminium w Łukowie malowane w naszej lakierni proszkowej

Balkony Fello są malowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby imitujące drewno) możemy wyprodukować taką balustradę, która spełni marzenia najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów głównych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do budynku… Do tego posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są doskonale przeszkoleni do przebiegu lakierowania — przed pracą precyzyjnie oczyszczają oraz odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balkon francuski Fello do samodzielnego montażu

Produkowane przez nas balustrady francuskie są bardzo łatwe w montażu, stąd coraz częściej zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową informację, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Łukowie, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — fachowe wykonanie na terenie Łukowa

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie rodzaje barierek. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!