Balkony francuskie Trzebinia

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę portfenetrów od zewnętrznej strony. Wydłużone okna są stale stosowane w aktualnym budownictwie. Cechuje je funkcjonalizm, ale również niebanalny, a przede wszystkim wyjątkowy design. Porządnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Trzebini, a także całego kraju. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą instalacja balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Trzebinia — elegancko, solidnie i bezpiecznie!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje zaskakujący efekt końcowy. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, ale na rynku dostępne są również te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często góruje także drewno.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie barierek ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię wariantu — odezwij się do nas mailowo. Wykonamy barierkę na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie balustrady od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w jakimkolwiek rozmiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy nieszablonowych projektach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla osób prywatnych, ale wykonujemy także prace w obiektach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta i możliwie jak najszybszy czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jak dom zamieszkują również dzieci) i dbają o ich wygodę w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają wiele korzyści:
wydłużone okno wpuszcza więcej promieni słonecznych i powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na aluminiowych profilach możesz rozwiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
mały koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na lata oraz odporność na niesprzyjające czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Trzebini, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balustrady w Trzebini malowane proszkowo

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby imitujące drewno) możemy stworzyć taką balustradę, która spełni marzenia nawet najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni głównych z rozszerzonymi, co zapewnia idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są doskonale przeszkoleni do przebiegu malowania — przed pracą precyzyjnie oczyszczają oraz odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do samodzielnej instalacji

Produkowane przez nas balustrady francuskie są bardzo łatwe w montażu, więc zazwyczaj Klienci decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową informację, jak krok po kroku zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Trzebini, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — fachowe wykonanie na terenie Trzebini

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie typy balustrad. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!